Depilacja Nowoczesnym Urządzeniem VECTUS – Depilacja Laserowa Gdynia

depilacja vectus

Depilacja laserowa – skuteczna i trwała metoda na walkę z niechcianym, nadmiernym, krępującym owłosieniem

Każdy człowiek marzy o piękniej, zdrowej, zadbanej skórze bez zbędnego owłosienia. Wielu ludzi boryka się z problemem nadmiernego, nieestetycznego, krępującego, szybko odrastającego owłosienia na różnych częściach ciała. Próbują różnych metod: depilacji woskiem, depilacji depilatorami, golenia maszynkami, a włoski znowu odrastają. Stają się coraz twardsze, coraz ciemniejsze, coraz trudniejsze do usunięcia. Medycyna estetyczna posiada bardzo ciekawą ofertę, która pozwala na pozbycie się nadmiernego owłosienia w skuteczny, bezpieczny, bezbolesny, a co najważniejsze trwały sposób. Tą metodą jest depilacja laserowa. Jest to metoda, która przeprowadzana jest ze względów:

  • estetycznych – poprawia wygląd skóry, usuwa zbędne owłosienie z różnych części ciała,
  • zdrowotnych – dzięki depilacji laserowej usuwamy włoski, w których gromadzą się bakterie oraz drobnoustroje,
  • higienicznych – pozbywamy się nieprzyjemnego zapachu, odczuwalnego najbardziej w gorące, upalne dni.

Jest to metoda, która usuwa owłosienie z partii ciała takich jak: twarz, szyja, kark, ręce, plecy, brzuch, pośladki, nogi, okolice intymne (tego rodzaju zabieg nie jest przeprowadzany u mężczyzn ze względów zdrowotnych). Doskonale sprawdza się przy każdym rodzaju owłosienia, które ciężko usunąć za pomocą innych dostępnych metod.

DepilacjaVectus – Depilacja laserowa Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: +48 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Depilacja laserowa nowoczesnym laserem diodowym VECTUS

depilacja laserowa nógDoskonałym, nowoczesnym, innowacyjnym urządzeniem, które doskonale sprawdza się podczas depilacji laserowej jest urządzenie VECTUS. Jest to laser diodowy, którego zadaniem jest emitowanie wiązki światła lasera w głąb skóry. Tam dociera do łodygi włosa, a dokładniej do produkowanej przez nią melaninę. Niszczy komórki macierzyste, w obrębie mieszków włosowych, dzięki czemu nie mają szansy na odrastanie, regenerację. Zabieg dzięki temu jest trwały. Jego pierwsze zauważalne efekty widoczne są już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Dla pełnego efektu należy skorzystać z serii zabiegów, która uzależniona jest od rodzaju owłosienia oraz powierzchni ciała, która zostaje poddana zabiegowi. Po serii takich zabiegów skóra staje się piękna, zdrowa, gładka, bez zbędnego owłosienia.

Zalety urządzenia Vectus:

  • Trwałe usuwanie owłosienia, bez możliwości odrastania, regeneracji, dzięki uszkodzonym komórkom macierzystym w obrębie mieszków włosowych.
  • Bezbolesność – dzięki głowicy pokrytej szafirowym szkłem, które posiada właściwości chłodzące pacjent nie odczuwa bólu w trakcie przeprowadzanego zabiegu. Dzięki nowoczesnej technologii chłodzącej pacjent nie odczuwa bólu w trakcie przeprowadzanego zabiegu, ani po jego zakończeniu. Parametry mocy ustawiane są pod względem ciepła odczuwanego przez pacjenta.
  • Skuteczność – dzięki sercu lasera, którym jest czytnik skintel, który dobiera moc lasera do poziomu melatoniny, co gwarantuje jego skuteczność.
  • Bezpieczeństwo – dzięki bogatemu wyposażeniu elektronicznemu oraz różnorodności czujników gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabiegu. Zabieg przeprowadzany jest przez profesjonalnych, doświadczonych specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej.

Jeżeli marzymy o pięknej, gładkiej, zadbanej, zdrowej skórze, bez zbędnego owłosienia. Nie chcemy poddawać się ciągłym zabiegom domowym: depilacji woskiem, golenia maszynkami, golenia depilatorami warto rozważyć ofertę którą jest laserowe usuwanie owłosienia. Jest to metoda o licznych zaletach. Cieszy się pozytywnymi opiniami i komentarzami osób, które z niej skorzystały. Warto umówić się na wizytę w gabinecie medycyny estetycznej, aby dowiedzieć się więcej na temat tej metody, jej efektów. Jest to metoda na trwałe usunięcie owłosienia w komfortowych warunkach, z gwarancją bezpieczeństwa, skuteczności, bezbolesności.

Chcesz wiedzieć więcej o depilacji z użyciem urządzenia VECTUS? Odwiedź https://www.cosmopolitan.pl/uroda/17831/depilowac-czy-nie-oto-wskazania-do-depilacji-laserowej

One comment

  • Ewa

    Na bikini to chyba bym się nie odważyła, jakiś taki opór czuje i była bym skrępowana, ale na nogi stosowałam. Na początku nie byłam dobrze nastawiona bo po 1 zabiegu sporo włosków zostało, ale na koniec serii to już ładne gładkie nogi były.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

68 − = 66