Depilacja laserowa w Gdyni: jak wygląda trwałe usuwanie owłosienia?

Usuwanie owłosienia Laserem Vectus

Wiele osób boryka się z niechcianym owłosieniem na różnych partiach ciała. To codziennie powoduje konieczność golenia golarkami jednorazowymi i depilatorami, ale nie przynosi rezultatów, bo włoski nadal odrastają. To powoduje ogromny dyskomfort a nawet wstyd – szczególnie gdy włosy pojawiają się w widocznych miejscach. Są osoby, które mają bardzo ciemne owłosienie, które bardzo szybko odrasta. Zastanawiają się nad skuteczną metodą, która pomogłaby im w rozwiązaniu tego krępującego problemu. Takim sposobem na usunięcie owłosienia jest skorzystanie z depilacji przy pomocy lasera.

Dlaczego Laser Vectus jest tak skuteczny?

Najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza, dająca trwałe rezultaty jest depilacja laserowa , która wykonywana jest przez doświadczonych specjalistów,  na co dzień walczących z różnego rodzaju problemami skórnymi na różnych powierzchniach ciała. Zadaniem głowicy lasera jest emitowanie światła, które przenikać musi w głąb skóry, aby zniszczyć komórki macierzyste w obrębie mieszków włosowych.

Aby uzyskać pełne efekty, potrzeba wykonać całą serię. Liczba zabiegów uzależniona jest od rodzaju owłosienia oraz powierzchni ciała poddawanej zabiegowi depilacji. Do najczęściej przeprowadzanych zabiegów za pomocą tej metody zaliczają się:

  • depilacja twarzy,
  • depilacja szyi i karku,
  • depilacja wąsika,
  • depilacja rąk,
  • depilacja pach,
  • depilacja brzucha,
  • depilacja pleców,
  • depilacja okolic intymnych,
  • depilacja pośladków,
  • depilacja nóg.

Są to bezpieczne, bezbolesne, skuteczne zabiegi, dające zdumiewające rezultaty. Wykonywane są ze względów estetycznych, higienicznych oraz zdrowotnych skóry. Każdy, kto poddał się zabiegowi laserowej depilacji, dzieli się pozytywną opinią i zachęca do tego wszystkich swoich bliskich.

Gdzie można wykonać laserowe usuwanie owłosienia?

Najlepsze będą profesjonalne gabinety kosmetyczne, w których wyspecjalizowani kosmetolodzy zajmą się naszym problemem. Dzięki temu, że Laser Vectus posiada czytnik melaniny, dopasowuje on automatycznie moc oddziaływania światła lasera na skórę, a kontrolujący go kosmetolog obserwuje, czy nie dochodzi na jej powierzchni do podrażnień.

Takim profesjonalnym salonem, który oferuje zabiegi depilacji laserowej, jest salon kosmetyczny w Gdyni:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Zapisz się na zabieg już dziś i po kilku miesiącach ciesz się zadbaną skórą bez zbędnych włosków!

Depilacja Laserem Vectus - trwałe usuwanie owłosienia

Laserowe usuwanie owłosienia odbywa się w komfortowych warunkach. Osoba nie jest narażona na stres związany z zabiegiem, nie odczuwa także dyskomfortu z nim związanego. Jest odprężona i zrelaksowana. Bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu skóra może być zaczerwieniona i podrażniona.

Depilacja laserowa za pomocą diodowego lasera Vectus jest najskuteczniejszą metodą, która daje zdumiewające i trwałe rezultaty. Warto wiedzieć, że jest to najnowocześniejsza metoda na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 49 = 54