Jaki krem pod oczy?

Stosowanie kremu pod oczy pozwoli nam na zachowanie pięknego wyglądu, a przede wszystkim młodości. Krem pod oczami pozwoli zakryć przemęczenie, stres czy stosowanie złej diety. Krem pod oczy przeciw zmarszczkom powinno się stosować w zależności od wieku.

1. Kremy pod oczy po 30

Panie powyżej 30 roku życia powinny używać kremów, które będą opóźniać pojawienie się kurzych łapek. Kremy dla Pań po 30 roku życia, aby był skuteczny powinien posiadać filtr UV, kwas hialuronowy, retinol, który będzie pobudzał naskórek oraz koenzym Q10. W celu dobrych efektów stosowania kremu powinno się wklepywać go rano oraz wieczorem. Wybierając odpowiedni krem warto wybrać płatki, które cieszą się bardzo dużą popularnością.

2. Kremy pod oczy po 40

Panie powyżej 40 roku życia powinny stosować kremy, które umożliwią regenerację skóry. Pożądane składniki, które powinny mieć kremy dla Pań powyżej 40 roku życia to: witamina C, kwas liponowy, retinol oraz fitohormony. Polecane kremy to osobny krem na dzień i na noc. Krem stosowany na dzień powinien być lżejszy, ochronny i nawilżający. Krem używany na noc powinien mieć właściwości regeneracyjne.

3. Kremy pod oczy po 50

Panie powyżej 50 roku życia powinny stosować kremy pod oczy, które będą posiadać substancje ujędrniające i przeciwzmarszczkowe. Panie powinny stosować kosmetyki, które będą zawierać proteiny, ceramidy oraz wyciągi z soi.

Podczas stosowania kremu pod oczy warto mieć na uwadze, że powinno się stosować kremy systematycznie. Stosowanie kremu w sposób okazjonalny spowoduje bardzo marne efekty. Stosując krem pod oczy warto przed dokładnie zmyć makijaż, wyspać się, stosować zdrową dietę oraz prowadzić odpowiedni tryb życia. Obecnie na rynku jest mnóstwo środków do pielęgnacji skóry pod oczami, więc na pewno każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Bardzo zalecane jest stosowanie wraz z kremami pod oczami środków, które będą zawierać witaminy C, witaminy E, wyciągu z aloesu i dodatek bławatka. Składniki wymienione powyżej pozwalają, że nasza skóra będzie chroniona i odpowiednio nawilżona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

44 − 37 =