Prosty sposób na piękne rzęsy

Już w czasach starożytnych wychwalano kobiece piękno, a jednym z jego istotnych elementów były jedwabiste, długie czarne rzęsy. Niewiele kobiet może się pochwalić takimi od matki natury, ale istnieją sposoby, aby sobie nieco pomóc, aby dążyć do perfekcyjnego wyglądu. Dzisiaj powracamy do starego, sprawdzonego sposobu, który z wielkim stylem powraca na wszelkie kosmetyczne gabinety. Malowanie rzęs henną to jeden z najskuteczniejszych, a jednocześnie najbezpieczniejszych sposobów, aby uzyskać tajemnicze spojrzenie i piękne, zadbane, grube rzęsy.

Henna do rzęs – jak zrobić?

Henna do rzęs to przede wszystkim sprawdzony, tani i skuteczny sposób na poprawę wyglądu, za co pokochały ją już miliony Polek. Ponadto, aby ją wykonać, nie trzeba spędzić u kosmetyczki długich godzin i zostawić tam krocie, spokojnie można wykonać ten zabieg samodzielnie w domu, a efekt wcale nie będzie gorszy. Co więcej, henna na rzęsy to sposób na oszczędność czasu! Dzięki aplikacji nie trzeba się martwić o makijaż aż do czterech tygodni!

Nie chcesz robić tego sama? Nie ma sprawy!

Udaj się na hennę do salonu kosmetycznego.

Jeśli natomiast masz problem z wyborem odpowiedniego zabiegu na twarz lub ciało, przyjdź na darmowe konsultacje z kosmetologiem – Gdynia czeka na Ciebie!

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

Henna naturalna może zafarbować jednie na odcień zbliżony do czerwonawo-brunatnego, ale  obecnie sklepy oferują całą paletę barw, od czarnej, poprzez brązy aż do blondu, dlatego henna do rzęs wcale nie musi oznaczać nudy!

Jaką hennę wybrać?

Preparaty można spotkać w przeróżnych formach. Jeżeli jest to proszek, to należy go przygotować z wodą utleniona, aby uzyskać odpowiednie właściwości. Natomiast trzeba bardzo ostrożnie podchodzić do wszelkich żeli i kremów, ponieważ jako gotowe już produkty, zapewniające idealne malowanie rzęs henną, mogą zawierać w swym składzie substancje, które okażą się silnie uczulające. Szczególnie należy wystrzegać się barwnika o nazwie Parafenylenodiamina, która nie dość, że jest silnym alergenem, to przeważnie jest stosowana przez nieprofesjonalne osoby. W odróżnieniu od niej Indygo jest bezpiecznym barwnikiem, który nadaje naturalnej hennie czarny odcień.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 9 = 19