Skuteczność, bezpieczeństwo, komfort – depilacja laserowa

Depilacja leserem jest jedną z metod na pozbywanie się zbędnego owłosienia z różnych części ciała. Jest to metoda, która wykonywana jest za pomocą specjalnego lasera, którego zadaniem jest usunięcie komórek macierzystych wokół mieszków włosowych. Jest to możliwe dzięki specjalnie przeznaczonej do tego głowicy.

Dzięki tego rodzaju zabiegowi medycyny estetycznej włoski są niszczone i nie dochodzi do ich odbudowy, regeneracji odrastania. Światło lasera, przechodzące przez głowicę skutecznie usuwa zbędne owłosienie. Jednym z najnowocześniejszych technologicznie, innowacyjnym laserem diodowym, który jest wykorzystywany do tego celu jest laser Vectus. Depilacje w Gdyni za pomocą tego urządzenia cieszą się ogromnym zadowoleniem wśród korzystających z niego osób – o tym więcej tutaj: https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Cosmetologica-Gdynia-o77391.html. Dzięki temu urządzeniu można w bezpieczny, bezbolesny, bezpieczny, trwały i komfortowy sposób pozbyć się przeszkadzającego owłosienia. Do najczęściej stosowanych zabiegów zaliczają się przede wszystkim:

  • depilacja laserowa twarzy, na przykład regulacja brwi, baczków, wykonywana jest za pomocą małej głowicy,
  • depilacja laserowa wąsika, poddają się jej panowie, którzy chcą uniknąć codziennego golenia oraz panie o ciemnej barwie owłosienia. Usuwanie wąsika laserem wykonywane jest za pomocą małej głowicy,
  • depilacja laserowa pach, jest szczególnie przydatna w upalne dni, dzięki niej nie namnażają się bakterie i drobnoustroje pomiędzy włoskami oraz unikamy nieprzyjemnego zapachu, zabieg wykonywany jest za pomocą małej głowicy,
  • depilacja laserowa pleców, jest to metoda na pozbycie się bujnego, gęstego owłosienia, z powierzchni pleców, korzystają z niej przede wszystkim mężczyźni, zabieg wykonywany jest za pomocą małej głowicy,
  • depilacja laserowa okolic intymnych, wykonywana jest u kobiet, niezależnie od wieku, mężczyźni nie mogą korzystać z tego zabiegu ze względów zdrowotnych, wykonywana jest za pomocą małej głowicy,
  • depilacja laserowa nóg, może dotyczyć części nóg lub całych nóg, poddają się jej przede wszystkim kobiety, zabieg wykonywany jest dużą głowicą.

Depilacja laserowa koszt

Koszt uzależniony jest od powierzchni ciała, która poddawana jest zabiegowi. Zabiegi kupowane pojedynczo są droższe od tych kupowanych w pakiecie. Można skorzystać z pakietu na jedną część ciała lub na kilka części ciała. W takiej sytuacji cena jest niższa. Warto zapoznać się z dokładną ofertą, cennikiem oraz promocjami na stronie internetowej.

Depilacja laserowa skutki uboczne

Metoda laserowa jest bezpieczna. Jedynym z możliwych skutków ubocznych może być delikatne zaczerwienienie w miejscu po przeprowadzonym zabiegu. Zaczerwienienie to szybko znika i nie pozostawia żadnych śladów.

Depilacja laserowa a ciąża

Dla własnego spokoju oraz bezpieczeństwa nienarodzonego dziecka najlepiej poprosić o poradę lekarza ginekologa, położnika prowadzącego ciążę. Czasem lepiej wstrzymać się z tego rodzaju zabiegiem do momentu porodu.

Epilacja laserowa opinie

Zabieg jest skuteczny, bezpieczny, bezbolesny. Usuwa owłosienie w trwały sposób. Wykonywany jest w komfortowych warunkach. Nie daje skutków ubocznych. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kobiet i mężczyzn nie zależnie od ich wieku. Jest to skuteczna metoda, której pierwsze zauważalne rezultaty można dostrzec po pierwszej depilacji. Dla końcowego efektu potrzebna jest seria zabiegów. Uzależnione jest to od powierzchni poddawanej depilacji laserowej oraz rodzaju owłosienia. Kocowy efekt jest zdumiewający. Piękna, zadbana, gładka, zdrowa skóra bez zbędnego owłosienia.

Depilacja laserowa wykonywana jest ze względów higienicznych. Dzięki niej we włoskach nie rozmnażają się bakterie oraz drobnoustroje. Unikamy także nieprzyjemnego zapachu. Skóra po zabiegu jest zdrowa, gładka, piękna, bez zbędnego owłosienia. Ma to także ogromny wpływ na nastrój oraz samopoczucie. Sprawia, że czujemy się atrakcyjniejsi. Jest to metoda posiadająca liczne zalety. Warto spróbować na własnej skórze aby się przekonać o jej skuteczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

78 − 68 =