Uporczywe plamy na twarzy – jak je zwalczyć?

Przebarwienia na twarzy są to charakterystyczne zmiany skórne, które powodują o wielu osób duży dyskomfort. W sytuacji, gdy żadne naturalne oraz domowe sposoby, nie dają żadnych rezultatów, wówczas można skorzystać z kuracji z zakresu medycyny estetycznej.

Laser Harmony XL pro NIR charakteryzuje się pozytywnym działaniem na wszelkie zmiany skórne, takie jak czerwone plamy na twarzy czy też plamy na twarzy od słońca. Usuwanie przebarwień na twarzy jest jak najbardziej możliwe dzięki laserowi – Harmony XL pro NIR. Mogą z niego również skorzystać osoby, które borykają się ze zbyt napiętą skórą twarzy. Plamy na twarzy znikają bezpowrotnie już po kilku kuracjach. Warty uwagi jest fakt, że najnowsza technologia, światła podczerwonego, wykorzystanego w wyżej wymienionym laserze, równomiernie rozprowadza odpowiednią temperaturę do naprawdę głębokich warstw skóry. Za pomocą tej technologii, następuje stymulacja produkcji na przykład elastyny. W efekcie skóra wygląda zdrowiej oraz naturalniej.

Czerwone przebarwienia na twarzy znikają już tak naprawdę po kilku zabiegach. Zdecydowanie, zabieg, jakim jest GeneO+, także odnosi niesamowite rezultaty, w przypadku różnych zmian skórnych, jakimi są na przykład przebarwienia na twarzy po trądziku oraz plamki na twarzy. Podczas zabiegu, specjalna głowica, dotyka zmienionych miejsc na twarzy i w efekcie końcowym, pobudza ją do odnowy oraz do regeneracji. Plamy na twarzy od słońca również są rewelacyjnie likwidowane. Metody wyżej wymienione, są oczywiście całkowicie bezpieczne i nie przynoszą one żadnych skutków ubocznych dla organizmu człowieka.

6 komentarzy

 • litka2

  Dziewczyny! Gdzie usuwałyście sobie przebarwienia na twarzy? Ja byłam u kosmetyczki, ale zabiegi, które mi zaoferowała słabo mi pomagają i nie widzę rezultatów .. ;/

  • Yamsa1456

   @litka2 Ja aby usunąć przebarwienia z twarzy zgłosiłam się do profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej. Szczerze to nie polecam chodzić do zwykłej kosmetolog z takimi problemami. Przebarwienia może wyleczyć tylko dermatolog bądź specjalna klinika z odpowiednim sprzętem.

 • wiśnia0

  U mnie egzamin zdały specjalne kwasy na przebarwienia skóry. Moja twarz prezentuje się teraz dużo lepiej niż wcześniej. W sumie z początku byłam sceptycznie nastawiona do takich kuracji, ale jak zauważyłam pierwsze efekty to zmieniłam zdanie na ten temat.

 • gwiazdeczka

  Teraz istnieją takie technologie, że wystaczy kilka wizyt u kosmotologa i przebarwienia są zlikwidowane. 🙂

 • kolorowaŁza24

  a ja nadal uważam, że krem na przebarwienia jest nie zastąpiony. W dodatku jest dużo tańszy od takiego zabiegu. Warto testować. w końcu trafimy na ten odpowiedni.

 • 1meszka1

  Widzę, że wiele osób ma problem z przebarwieniami na skórze. Ja również padłam ich ofiarą podczas wakacji. Remedium okazała się wizyta w Clinica cosmetologica w Gdańsku. Trafiłam tam z polecenia koleżanki. Zabieg laserowy na przebarwienia to naprawdę świetna sprawa i szybki sposób na usunięcie/zredukowanie przebarwień z twarzy jak i innych części ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 8 = 1